ریکاوری و بازیابی اطلاعات هارد و فلش

ریکاوری و بازیابی اطلاعات هارد و فلش شیراز با به روز ترین دستگاه های روز دنیا و تضمین کیفیت 100 درصد در کوتاه ترین زمان ممکن

recovery-hdd-data-shiraz


بازیابی اطلاعات شیراز ( ریکاوری اطلاعات / دیتا ریکاوری ) به روند دستیابی به اطلاعات غیر قابل دسترس رسانه های جانبی ذخیره ساز اطلاعات ، اطلاعات آسیب دیده و هر نوع از داده که دسترسی به آنها به صورت معمول غیر قابل ممکن شده است، می گویند . بازیابی اطلاعات شیراز در واقع همان دسترسی به اطلاعاتی است که بر روی رسانه ای ذخیره ساز اطلاعاتی مانند هارد دیسک اکسترنال( External Hard Disk ) ، هارد دیسک اینترنال ( Internal Hard Disk ) ، درایو های جامد ذخیره ساز اطلاعات ( SAS ) ، فلش مموری ( Flash ) ، نوارهای مغناطیسی ذخیره ساز اطلاعات ، سی دی ( CD ) ، دی وی دی ( DVD ) ، Raid و … ذخیره شده است می گویند . بر اثر آسیب فیزیکی به ذخیره ساز اطلاعات یا آسیب منطقی فایل های سیستمی که باعث عدم دسترسی به اطلاعات روی رسانه ذخیره ساز شوند نیاز است که اطلاعات ریکاوری شوند .


شایع ترین سناریوی بازیابی اطلاعات معمولا شامل بازیابی اطلاعات نارسایی سیستم عامل ، ریکاوری اطلاعات آسیب دیده رسانه و … ( نوعا از روی یک تک دیسک و تک سیستم عامل ) است که در آن هدف دسترسی به فایل ها و اطلاعاتی است که دیگر به صورت معمول قابل دستیابی نیستند . در برخی موارد بازیابی اطلاعات یا همان دیتا ریکاوری به آسانی و به کمک نرم افزار های ابتدایی صورت میگرد ؛ به این صورت که دیسک پشتیبان داخل دستگاه قرار داده می شود و رسانه های دیگری نیز برای ذخیره داده ها وصل می شود و تمام اطلاعات بازیابی شده به درونه رسانه جدید انتقال داده می شود .


سناریوی دیگر ، شامل مواردی است که دیسک یا خود رسانه ذخیره ساز دچار مشکل شده و فایل های سیستمی یا پارتیشن ها و یا حتی در موارد کل رسانه ذخیره اطلاعات غیر قابل شناسایی باشد . در تمامی این موارد بازیابی اطلاعات ( ریکاوری اطلاعات ) به آسانی امکان پذیر نیست . بسته به مشکلی که رخ داده است ، راه حل های بازیابی اطلاعات ، اصلاح فایل های سیستمی ، سلول های ذخیره ساز داده ها ، یا تکنیک های بازیابی اطلاعات هارد دیسک است که مبتنی بر بازیابی اطلاعات نرم افزاری ، بازیابی اطلاعات سخت افزاری-با تکیه بر نرم افزار سخت افزار موجود ( که مبتنی بر ترمیم قسمت هایی است که Servic Area آنها دچار مشکل شده است ) می باشد که در برخی موارد منجر به جایگزینی قسمت آسیب دیده می شود که به جراحی هارد دیسک معروف است . در صورتی که ریکاوری اطلاعات بسیار مهم باشد و دیسک به گونه ای غیر قابل ترمیم باشد و تمرکز بر روی بازیابی اطلاعات یک باره باشد ، راه حل این موضوع ، تنها ریکاوری داده هایی است که امکان آنها وجود دارد .

در سناریوی سوم ، داده ها از روی رسانه های ذخیره ساز اطلاعات پاک می شده اند . نوعا ، محتویات پاک شده به سرعت از روی رسانه ذخیره ساز پاک نمی شوند ؛ مگر زمانی که دایرکتوری یا مرجع دستیابی به آنها از روی رسانه پاک شود و از نظر رسانه آن قسمت از حافظه خالی از داده تلقی شود و آماده نوشتن قرار گیرد . در این صورت نیز معمولا تا زمانی که فرایند ثبت اطلاعات جدید بر روی آن قسمت صورت نگیرد ، محتوای اصلی همچنان بر روی حافظه های ذخیر ساز اطلاعات یا رسانه ها باقی است ؛ البته ممکن است قسمت هایی از داده ها از یکدیگر گسسته شده باشد اما همچنان قابل ریکاوری است .

ریکاوری مموری در شیراز

ریکاوری اطلاعات هارد در شیراز

بازیابی اطلاعات هارد در شیراز

ریکاوری هارد لپ تاپ در شیراز

بازیابی هارد لپ تاپ در شیراز

مرکز ریکاوری هارد در شیراز

مرکز ریکاوری اطلاعات در شیراز

download

جای نگرانی نیست!
کارشناسان تعمیرات لپ تاپ شرکت نواندیشان، در کلیه موارد در کنار شما خواهند بود

سرمابه ما رضایت 20000 نفر از هموطنان عزیز طی 15 سال فعالیت تخصصی شرکت نواندیشان

تعمیرات تخصصی انواع لپ تاپ

تعمیرات لپ تاپ شیراز توسط شرکت نواندیشان با چندین سال تجربه در امور تعمیرات لپ تاپ شیراز و نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در شیراز و فروش قطعات لپ تاپ و نوت بوک (باطری – شارژر – هارد – رم – و غیره) و خدمات پس از فروش یکی از باسابقه ترین و باتجربه ترین مراکز تعمیر و پخش کننده قطعات اورجینال کامپیوترهای همراه میباشد . این مرکز با بهره گیری از افراد متخصص و مجرب همواره در امر تعمیرات لپ تاپ و نوت بوک ( کامپیوترهای همراه ) پیشگام بوده و جهت جلب رضایت مشتریان برای تعمیرات انجام گرفته و قطعات فروخته شده گارانتی عرضه مینماید.شرکت نواندیشان آماده همکاری با کلیه نهادها ، ارگانها ، سازمانها و مراکز اداري ، صنعتي ، بازرگاني ، خدماتی و کلیه هموطنان گرامی میباشد.

download